Fotoğrafım
"We don’t pray for love, we just pray for cars..."

21 Eylül 2014

Blogger eksiklikleri

Blogger eksikliklerini paylaşıcam sinir bozucu bir sürü durum var. Nefret ediorum tumblr kullanmanızdan.. Ve hiçbir yenilik yapmıyorlar ..
İnsanların düşüncelerini 140 karakterle sınırlandıran twitter ın bile altyapısı şahane blogumuzdan ne istionuz yaa ..twitter yazı yazamayanlar için var yani kitap bile uzun diye okumayanlar için..
 Ya ünlülerden de blog kullanan tek bir insan olmaz mı bari reklam amaçlı da olsa birini yazması için tut ve blog açsın insanlar, tamam gerekirse burada da yediğini paylaş sadece ya da moda kıyafetlerini.. İnstagram gibi dışlanmaz bunu "moda, yemek" blogu adı altında daha geniş kitleye seslenerek ifade edersin burada.. 
  • Yorum geldiğinde bildirim vb çıkmaması ..
  • Blog kullanan kişinin en son ne zaman giriş yaptığını gösteren bir seçeneğin olmayışı ben belki 2yıldır yazmayan kişiyi takipten çıkarıcam deliyim belki 
  • Temaların korkunç kötü oluşu 
  • Mobil giriş yaptığınızda fotoğraf atılamaması
  • Geniş bir şekilde kullanıcılarının reklamlarını vermeyip dünyadaki moda, yemek, sanat vb blog sayfalarını göstermemeleri
Sonuç olarak blogger bok gibi gelmeyin..

4 yorum:

Ferhat Bayram dedi ki...

mobil girislerde foto atabiliyon eger yeni konu acimak istiyosan bloggerin uygulamasiyla

temama konusuna gelince guzel temalarda var yerkestirmeyi bilene :)


iyi bloglamalar.

Duygum A. dedi ki...

Ben sanırım bilmiyorum yerleştirmeyi ama tumblr tarzı koymuşlar dinamik gorunumu sevıyorum onu da bir ara yaparım sağol :)

Ferhat Bayram dedi ki...

yardimci olabilirim istersen disardan bisuru tema yukleyebilirsin :)

safransarı dedi ki...

- deli kızın gelip bloğuma yorum yapmasıı.
:d